0552 428 61 54Ortak Sağlık Güvenlik Birimi


Termal Kamera İle Ölçüm-Analiz Raporlama Hizmeti vermektedir. Önleyici Bakım Kapsamında: Arıza Yada Yangın Oluşturabilecek Elektrik Panoları vs. Cihazların ve Bina İzolasyonlarında: Isı Kayıplarını Tespit Etmekte ve Raporlamaktadır.
Uygulama Alanları;
Yalıtım: Binaların Isı Kaybettikleri Yüzeyleri Tespitinin Yanı Sıra Mevcut Isı Yalıtımlarındaki Zafiyetlerinin Tespiti İçin De Kullanılır. Kayıplar Görüntülenebilir ve Bu Sayede Çok Önemli Enerji Tasarrufu Sağlanabilir.
Elektrik: Elektrik Sisteminde Fazla Isınmayı Tespit Etmek Amacı İle Mükemmel Çözüm Sunar. İşletmede Arıza Meydana Gelmeden Önce Tespit İmkânı Sunar
Mekaniksel Uygulamalar: Her Türlü Hareketli Parça, Motorlar, Vanalar Gibi Tüm Mekanik Aksamın Görüntülenmesinde Kullanılır. Bu Sayede Bu Parçalarda Enerji Tasarrufu Önlemleri Alınabileceği Gibi Muhtemel Arızaların Önceden Tespitini Sağlayarak İşletme Devamlılığında Önemli Katkı Sağlar.
Havalandırma (Isıtma-Soğutma).; Tüm Firmalar, Binalar İçin Önemli Bir Konu Olan Isıtma ve Soğutmada Kayıplar Termal Kamera Sayesinde Görüntülenebilir ve Bu Sayede Önemli Enerji Tasarrufları Sağlanabilir.
Ölçüm ve Analizler Uzman Mühendislerimiz Tarafından Yapılmakta ve Raporlanmaktadır.
Mühendislerimiz: Enerji Bakanlığı’ndan Sertifikalı Bina Enerji Yöneticisi ve Etüt Proje Mühendisleridir.

Yukarı