0552 428 61 54Ortak Sağlık Güvenlik Birimi


KATODİK KORUMA TESTLERİ

Katodik işleminin yapılma nedeni iş ortamında bulunan korozyondan insanların koruma yoludur. Tabi bu işin bilerek yapılması kaliteli bir uygulama sonucu doğurmaktadır. Bu uygulamanın elektrokimyasal yollar ile yapılması işin ne kadar dikkatle ve bilinçli bir şekilde yapılması gerektiğini göstermektedir. İşte bizim firmamız katodik koruma testleri yaparak sizlerin sağlık sorunlarını yaşamanızı engellemektedir. Bu yüzden sizlerde bizim ekibimiz ile temas kurmalısınız.

Eğer sistem kurulduktan sonra ortamda bulunan elektrik akımı kesilirse zararlı olan metal tekrar oluşmaya başlayacaktır. Bu da sizlerin sağlığınızı bozacak bir durumdur. Yıllardır bu konuda hizmet sunan ekibimizin uygulamalarından sizlerde yararlanırsanız ortaya çıkan sorunları rahatlıkla atlatabilirsiniz. Farklı iş sektörlerinde kullanılan katodik koruma yöntemleri her zaman insanların yararına olan uygulamalardır.

Kullanılan iş dalları arasında doğal gaz, içme suyu ve atık su boruları gibi yerlerde kullanılmaktadır. Bu boruların sağlam bir şekilde sürekli olarak kullanıla bilinmesi için belirli aralıklarla katodik koruma testlerinin yapılması gerekir. Yapılmadığı zaman kontrol sağlanamaz ve insanların istemediği durumlar ortaya çıkabilmektedir. Firmamız kendisini bu iş dalında iyi bir şekilde geliştirdiği için ortaya hiçbir sorun çıkmamıştır. Başarılı uygulamaları ile kendisini tercih eden müşterilerini memnun etmektedir.

Eğer sizlerde başarılı bir hizmet almak istiyorsanız önceliğiniz her daim firmamız olmalıdır. Bu katodik koruma testleri içinde geçerlidir.

En başarılı en iyi uygulamaları tek adresi bizim firmamızdır. Alacağınız hizmetlerden dolayı da sizlerde mutlu ayrılacaksınız.Katodik koruma testleri sayesinde ortamın ne kadar güvenilir olduğunu rahatlıkla görebileceksiniz.

Firmamız ortamın daha net bir şekilde güvenliğini sağlamak amacı ile uygulamaları yapmaktadır. Ama katodik koruma testleri sizler için hem ortamın güvenliği sağlarken hem de sağlığını koruyabilen uygulamalardır. Bunun için sizlerde bizim ekibimizi seçebilirsiniz.

Yukarı